O nas

HappyGuests Apartments to mała rodzinna firma z Krakowa. Młodzi i pełni energii stworzyliśmy to wyjątkowe miejsce  po to, by całą miłość do naszego miasta przekazać odwiedzającym go turystom. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta zadowoli każdego gościa i dostarczy niezapomnianych chwil z pobytu w Krakowie.

Oferujemy komfortowe apartamenty w zabytkowych kamienicach w samym sercu Krakowa. Apartamenty są w pełni wyposażone w sprzęt AGD (pralka, żelazko, kuchnia z mikrofalą, płytą, ekspresem do kawy, czajnikiem elektrycznym) oraz w telewizję satelitarną i bezprzewodowy internet.

Posiadamy idealną lokalizację, która pozwoli cieszyć się spokojem jednocześnie korzystając ze wszystkich atrakcji Starego Miasta. Idąc z dworca kolejowego i autobusowego w kierunku Rynku Głównego to jedynie 5 minut spacerem. Kolejne 5 minut to czas, który pozwoli znaleźć się w samym sercu Starego Miasta, na największym w Europie średniowiecznym Rynku Głównym.

Zamek Królewski na Wawelu również jest niedaleko. Wystarczy udać się na 15 minutowy spacer Plantami, czyli Parkiem Miejskim otaczającym Stare Miasto. W podobnej odległości położony jest niesłychanie klimatyczny i urokliwy Kazimierz; stara, żydowska dzielnica, wpisana wraz ze Starym Miastem na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

Prawdopodobnie nie jesteśmy najtańszym miejscem noclegowym w Krakowie ale na pewno jakość usług stoi na najwyższym poziomie. Chcąc się wyróżnić i nie powielać utartych standardów przekładamy wygodę naszych gości ponad wszystko.

Chcemy by nasi goście byli szczęśliwi i skupieni jedynie na wizycie w Krakowie, dlatego:

  • do nas można przyjechać o każdej porze dnia czy nocy
  • można zabrać ze sobą dowolną ilość dzieci, za którą nie pobieramy opłat
  • istnieje możliwość dodatkowych łóżeczek nawet dla najmniejszych dzieci
  • jesteśmy do dyspozycji przez całą dobę
  • mówimy w trzech językach; polskim, angielskim i hiszpańskim
  • dla naszych gości czeka pakiet powitalny w cenie noclegu

Jesteśmy po to, by Wasz pobyt w Krakowie był pełen szczęścia!

home-transporthome-gifthome-location